אודות חברת דובאייל - נדל"ן בדובאי

אנו דובאיל נספק לכם שירות אישי הכוללת ליווי צמוד בארץ ובדובאי טיסות וסיור אצל הקבלנים המובילים. דובאיל היא סוכנות נדל”ן רשומה בעלת רישיון תיווך בדובאי, המתמחה בפרויקטים יישירות מהיזם “Off Plan” תוך שיתוף פעולה עם הקבלנים הגדולים והחשובים בעיר. הסוכנות מתעסקת בשוק הקונים הישראלי ומצויה עם צוות ישראלי דובר אנגלית עברית, ורוסית המתגורר ופועל בדובאי וישראל.
דובאייל נושאת תפקיד מרכזי בתהליך קניית הנדל״ן בדובאי, בעזרת קשרים ישירים ורציפים עם הקבלנים והיזמים המובילים בעיר. החברה מספקת גישה מוגברת לכל הפרויקטים הנמכרים בדובאי, ומציעה למשקיע הישראלי ליווי מקצה לקצה בכל שלבי התהליך – מההתלבטות הראשונית ועד רכישת הנכס. הסוכנות נמצאת בקשר 24/7 ומציעה שירות ותמיכה בכל שאלה או דרישה של המשקיע הישראלי בנושא נדל”ן בדובאי וכל זאת ללא עמלת תיווך.
כל נכסי הנדל”ן המשווקים על ידי דובאייל מובטחים דרך קשר ישיר ומועיל עם הקבלנים והיזמים המובילים בעיר.
דובאייל מספקת ללקוחותיה גישה מיוחדת לפרויקטים חדשים ומבריקים בדובאי, שכן הסוכנות מתיימרת בשתי מרכיבים עיקריים: הראשון הוא הקשר הישיר עם היזם או הקבלן המפתח, המבטיח קבלת מידע מעודכן וכניסה מוקדמת לשוק. השני הוא היכולת לייעל תהליכים ולספק שירות מקצה לקצה, החל מבחירת הנכס המתאים ועד לקבלת המפתח.
צוות המקצוענים של הסוכנות מצוין בידע וניסיון בשוק הנדל”ן בדובאי, והם מציעים ללקוחותיהם מערך שירותים מקיף. מתחילת התהליך ועד קבלת המפתח, הם יועצים ומכוונים את הלקוחות בבחירת הנכס המתאים לפי צרכיהם ותקציבם. הם משתתפים במו”מ עם היזם או הקבלן, עוזרים להבין את התנאים החוזיים והפיננסיים ומבצעים את התהליך הנדרש לרכישת הנכס ולניהול הנכס.

רוצים לקבל שיחה עוד היום?

רוצים לדעת עוד ולקבל שיחת עוד היום?, אנא השאירו לנו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

חיים פור

סוכן נד"ן ישראלי - מנכ"ל חברת דובאייל לנדל"ן בדובאי

חיים פור הוא מומחה מוסמך לנדל”ן התאמה והשקעה בדובאי. בעל ניסיון רב בתחום, הוא מתמחה בליווי ללקוחות ברכישה של נכסי נדל”ן מקבלנים ופרויקטים המובילים בעיר. בזכות המחויבות שלו לתשואה הגבוהה ביותר לשלוחת הלקוח, חיים הצליח להשיג תוצאות מרשימות ולספק בתים באיכות הגבוהה ביותר בשוק.
בעזרת הידע המקיף והניסיון העשיר שלו, חיים מספק שירות מקצועי ומותאם אישית לכל לקוח. הוא מבין את צרכי הלקוח ומסייע לו למצוא את הנכס המתאים ביותר לפי רצונותיו ותקציבו. בכל שלב בתהליך, חיים מציע ללקוח את הייעוץ המקצועי המלא, החל מבחירת הנכס ועד לקבלת המפתח.
האיכות הגבוהה היא עיקר הדבר שמבטיח חיים ללקוחותיו. הוא עובד עם מובילים וקבלנים ברמה הגבוהה ביותר בדובאי, מבטיח תקציבים מדויקים, שימור על תקנים ותקופות מתן איכותיות, ובכך מבטיח שלקוחותיו יקבלו בתים בניהול ובעיצוב המותאמים לרמתם